Informacje o produkcie
PROMOCJA!

ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 92,50 73,00 zł z VAT

Ilość

ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE
ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE ZESTAW - MAŁA KOMPAKTOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA + OPORZĄDZENIE

Opis produktu

Mała kompaktowa szlifierka pneumatyczna, która dotrze tam gdzie nie poradzą sobie większe urządzenia wraz z kompletem końcówek szlifierskich. Urządzenie może być używane do szorstkowania opon w miejscu jej naprawy. Znajduje też zastosowanie w innych pracach warsztatowych, naprawach mechanicznych, blacharskich, modelarskich itp. Korpus tego narzędzia wykonany jest ze metalu i wytrzymałego plastiku. Mały, zgrabny kształt tego urządzenia oraz niewielkie zapotrzebowanie powietrza czyni ją narzędziem bardzo komfortowym w pracy, zarówno w profesjonalnym warsztacie jak i do domowych zastosowań.

Narzędzie to posiada uchwyt do mocowania różnych końcówek szlifierskich wyposażonych w wymienne trzpienie o średnicy 6 mm i 3 mm. Regulacja szybkości obrotów zależy od siły nacisku na przepustnicę. Szlifierka podpinana jest do układu pneumatycznego za pomocą standardowej końcówki 1/4”, wpinanej w szybko-złącze. Posiada ona na wejściu filtr zapobiegający dostawaniu się do jej wnętrza, wraz z tłoczonym powietrzem, zanieczyszczeń.

 

Szlifierka osiąga 25000 obrotów na minutę (regulacja obrotów w dźwigni).

Ciśnienie robocze 6,3 BAR (90 PSI)

Średnie zużycie powietrza 3,5 SCFM

Waga zestawu 0,9 kg .

Długość całkowita szlifierki 16 cm

W zestawie wraz ze szlifierką dołączone są dwa klucze do montażu końcówek, 10 końcówek szlifierskich, wymienne trzpienie 6 mm i 3 mm, króciec do szybko-złączki.

 

Produkt objęty 12 miesięczną gwarancją.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator