Informacje o produkcie
PROMOCJA!

DODATEK DO BENZYNY POPRAWIAJĄCY SPALANIE
GAS TREATMENT, 395 ml KLEEN-FLO, NR. 815

Producent: KLEEN-FLO

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 16,78 12,60 zł z VAT

Ilość

DODATEK DO BENZYNY POPRAWIAJĄCY SPALANIE <br>GAS TREATMENT, 395 ml  KLEEN-FLO, NR. 815
DODATEK DO BENZYNY POPRAWIAJĄCY SPALANIE <br>GAS TREATMENT, 395 ml  KLEEN-FLO, NR. 815 DODATEK DO BENZYNY POPRAWIAJĄCY SPALANIE <br>GAS TREATMENT, 395 ml  KLEEN-FLO, NR. 815

Opis produktu

Dodatek do benzyny kanadyjskiej firmy Kleen-flo o wielofunkcyjnym zastosowaniu jest zalecany do wszystkich silników benzynowych.
Preparat ten pomaga utrzymać w czystości komorę silnika i dzięki temu zwiększa żywotność silnika. Smaruje górną część cylindra. Zapobiega tworzeniu się w silniku osadu i hamuje korozję. Odpowiedni do silników z wtryskiem paliwa, ponieważ nie zawiera alkoholu. Może być dodawany zarówno do benzyny bezołowiowej jak i ołowiowej.
Regularne stosowanie dodatku do benzyny zmniejsza zużycie benzyny dzięki temu, że utrzymuje gaźnik w czystości i zapewnia wydajność układu kontroli emisji spalin.
Zapobiega odkładaniu się w silniku osadów i zmniejsza zanieczyszczenia w zaworze wlotowym. Specjalny czynnik zwiększający płynność zapewnia maksymalne smarowanie cylindrów, zmniejszając ich “gwizdanie”, na które często skarżą się kierowcy.
Dziwnym może się wydawać stosowanie dodatku do benzyny w czasach, kiedy pojazdy są coraz wydajniejsze pod względem zużycia paliwa. W istocie dodatek do benzyny jest teraz bardziej potrzebny niż kiedykolwiek. Silniki zmieniły się drastycznie. Są mniejsze, mają mniejszą moc i pracują w wyższych temperaturach. Często są wykonane z odlanego żelaznego bloku i mają aluminiowe głowice a te dwa metale bardzo odmiennie reagują na wysoką temperaturę wytworzoną w czasie pracy silnika. Wydłużone zostały okresy między wymianą oleju. W przeciętnym współczesnym samochodzie jest więcej niż dawniej urządzeń zużywających energię.
Do tego co jakiś czas jesteśmy informowani o sprzedaży paliw złej jakości.Krótko mówiąc, w ostatnich kilku latach zmienił się praktycznie każdy aspekt silnika benzynowego i napędzającego go paliwa.Gromadzące się osady w gaźniku, pompie paliwowej i na zaworach wlotowych powodują zwiększenie zużycia paliwa a w dłuższym okresie są przyczyną kosztownych napraw.
Dodatek do benzyny Kleen-flo zawiera azotowy rozpraszacz, dzięki któremu żywice, pokost i inne zanieczyszczenia występujące w benzynie są w niej zawieszone. W ten sposób spalają się w procesie spalania, nie osiadając na gaźniku, pompie paliwowej czy zaworach wlotowych.

Sposób użycia:
Dolać bezpośrednio do baku.
Zawartość butelki (395 ml) wystarcza na 75 litrów benzyny.
Produkt można stosować w silnikach samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, silnikach jachtów, motocyklach, i innych pojazdach wyposażonych w silnik benzynowy.
Dodatek jest w plastikowej butelce o pojemności 395 ml.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator