Informacje o produkcie
PROMOCJA!

PŁYN DO PŁUKANIA CHŁODNICY "10 MINUT" RAD FLUSH 450 ml KLEEN-FLO, NR.708

Producent: KLEEN-FLO

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 18,57 13,94 zł z VAT

Ilość

PŁYN DO PŁUKANIA CHŁODNICY "10 MINUT" RAD FLUSH 450 ml  KLEEN-FLO, NR.708
PŁYN DO PŁUKANIA CHŁODNICY "10 MINUT" RAD FLUSH 450 ml  KLEEN-FLO, NR.708 PŁYN DO PŁUKANIA CHŁODNICY "10 MINUT" RAD FLUSH 450 ml  KLEEN-FLO, NR.708 PŁYN DO PŁUKANIA CHŁODNICY "10 MINUT" RAD FLUSH 450 ml  KLEEN-FLO, NR.708

Opis produktu

Prezentowany środek firmy Kleen-flo przeznaczony jest do szybkiego usuwania cząsteczek rdzy, osadu wapiennego, kamienia kotłowego oraz osadu olejowego z układu chłodzenia silnika. Zalecany jest szczególnie do starych silników i może być stosowany do chłodnic aluminiowych. 
Powodem przegrzewania się silnika może być zatykanie się układu chłodzącego. Zastosowanie preparatu Rad Flush może naprawić tę usterkę bez kosztownej wymiany chłodnicy.
Niewiele jest substancji, które w jakimś stopniu nie rozpuszczają się w wodzie. Woda z kranu zawiera rozpuszczone w niej substancje. Białawy, twardy osad wapienny jest substancją, która sprawia, że woda jest „twarda”. Jest to zazwyczaj mieszanina siarczanu wapnia i dwutlenku wapnia, pochodzących ze skał, przez które przepływa woda.
Jednak osad wapienny jest odpowiedzialny jedynie za 10 % problemów z utrzymaniem chłodnic w odpowiednim stanie. 90% zanieczyszczeń stanowi rdza, powstająca w wyniku korozji części metalowych.
Krążący płyn chłodzący odrywa cząsteczki rdzy i niesie je do chłodnicy. Tutaj stopniowo blokują one przepływ płynu zmniejszając wydajność chłodnicy co prowadzi w efekcie do przegrzewania się silnika aż do zagotowania płynu chłodzącego.
Zastosowanie preparatu Rad Flush w ciągu dziesięciu minut usunie zgromadzone osady rdzy i wapienia oraz inne osady tłuste.
Każda pora roku jest odpowiednia do czyszczenia układu chłodzenia. Należy robić to latem jak i zimą. Latem układ chłodzenia dodatkowo jest obciążony wysokimi temperaturami, zimą natomiast ogrzewanie samochodu sprawnie działa jedynie przy sprawnym układzie chłodzenia a nie dogrzanie silnika powoduje jego szybsze zużycie.
 
Sposób użycia:

Zawartość butelki należy wlać do chłodnicy w razie potrzeby uzupełnić wodą. Następnie należy uruchomić silnik na 10 minut. Po tym czasie natychmiast należy opróżnić chłodnicę i przepłukać ją wodą dopóki woda będzie całkiem czysta.
1 opakowanie wystarcza na 10 litrów płynu chłodzącego.
Opakowanie zawiera 450 ml płynu. 
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator