Informacje o produkcie

NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER

Dostępność: Chwilowy brak towaru.

Cena: 42,80 zł z VAT

Ilość

NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER
NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER NÓŻ DO KOŁKÓW SUPER GIĘTKI DEXTER

Opis produktu

Oferowany nóż amerykańskiej firmy DEXTER przeznaczony jest do precyzyjnego obcinania kołków do naprawy opon. Kołek (grzybek, sznur, kołek z łatką) bez względu na ich producenta po wprowadzeniu go w oponę musi być przycięty na równo z powierzchnią opony. W przypadku kołków z łatką obcina się go jedynie od strony bieżnika i można wykonać to zwykłym nożem. W przypadku kołka bez łatki lub naprawy z użyciem sznura (klina) obciąć należy go zarówno od strony bieżnika jak i od wnętrza opony. Obcięcie od strony wnętrza opony jest konieczne gdyż miejsce naprawy musi być wzmocnione przez naklejoną na kołek łatkę lub wkład.
Obcięcie kołka wewnątrz równo z powierzchnią opony zwykłym nożem może być trudne. Wewnątrz powierzchnia opony jest wklęsła (obła), jest też mało miejsca na operowanie sztywnym nożem.
Prezentowany nóż został wykonany z myślą o tego typu pracach. Jego ostrze jest super giętkie, a koniec zaokrąglony. Nóż jest bardzo ostry przez co obcięcie elastycznej gumy nie jest problemem. Wymiary tego narzędzia również ułatwiają pracę wewnątrz opony.
Nóż został wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Rękojeść noża jest drewniana.

  Wymiary:
Całkowita długość 20,5 cm
Długość ostrza 10 cm  

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator