Informacje o produkcie

PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY

Producent: PCL

Dostępność: Towar dostępny na zamówienie

Cena: 377,86 zł z VAT

Ilość

PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY
PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY PISTOLET DO POMPOWANIA KÓŁ PCL AIRFORCE ALG-1H081L- LEGALIZOWANY

Opis produktu

Prezentowany pistolet jest produktem znanej angielskiej firmy PCL będącej liderem w produkcji urządzeń pomiarowych. 
Oferowany przez nas model przeszedł pomyślnie badania i testy (w Urzędzie Miar) i spełnia wymogi stawiane przez Ministra Gospodarki (Dz. U. Nr 101, poz. 679) o czym świadczy stosowny dokument. 
W pistolet z legalizacją poświadczoną urzędowym dokumentem i naklejką zabezpieczającą w świetle prawa polskiego musi być wyposażony każdy zakład, w którym pompowane są opony pojazdów silnikowych. 
W ostatnim czasie nasiliły się kontrole (pracowników Urzędu Miar) sprawdzające wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych w pistolety do pompowania z aktualną legalizacją. 
Obecna legalizacja ważna jest 2 lata czyli do końca 2021 roku.
Po upływie terminu ważności wydanego świadectwa można je (samemu) w urzędzie przedłużyć na kolejny okres. 
Korpus przedstawianego pistoletu wykonany jest z twardego tworzywa, podobnie jak rączka spustowa (nie marzną ręce w kontakcie z nią). 
Manometr w celu lepszego zabezpieczenia obłożony jest gumową osłoną, w której są dziurki do odwieszenia przyrządu na wieszak. 
Pistolet wyposażony został w długi 188 cm gumowy wąż, na końcu którego znajduje się dobrze na nim zakuta końcówka do pompowania. 
Końcówka ta ma silną sprężynę zaciskającą ( zapobiegającą spadaniu z zaworu ). 
Pistolet posiada gwintowane wejście 1/4 cala do wkręcenia końcówki do szybkozłącza. 
Pompowanie opony następuje po naciśnięciu rączki na korpusie, natomiast spuszczanie go po wciśnięciu gumowanego przycisku znajdującego się pod podziałką manometru. 

Maksymalne ciśnienie robocze 15 bar. 
Maksymalne ciśnienie możliwe do pomiaru 12 bar. 
Średnica manometru ( podziałki) 8 cm. 
Długość korpusu pistoletu wraz z manometrem 24 cm. 
Długość węża 188 cm. 
Do pistoletu dołożone jest aktualne świadectwo legalizacji (plomba znajduje się na manometrze pod gumową osłoną)- do końca 2021 roku (11 grudzień 2021).

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator