O Sklepie


Dystrybucją materiałów wulkanizacyjnych oraz narzędzi do naprawy ogumienia zajmujemy się od 1999 roku.
Firma nasza rozprowadza materiały do naprawy ogumienia w technice na zimno jak i na gorąco, renomowanych firm.
Jesteśmy przedstawicielem regionalnym materiałów amerykańskich X-tra Seal . Rozprowadzamy również materiały niemieckiej firmy Tip-Top, oraz japońskich Maruni.
Oferujemy pełny asortyment zaworów do wszelkiego typu pojazdów oraz ciężarki do wyważania kół firmy Hofmann, Tip-Top, Remog.
Naszych klientów zaopatrujemy również w inne niezbędne akcesoria i narzędzia ręczne i pneumatyczne (klucze pneumatyczne, manometry, podnośniki, wulkanizatory, inflatory, łyżki montażowe, itp.) niezbędne do pracy w zakładach wulkanizacyjnych.
Wychodząc naprzeciw nowym technologiom komunikacyjnym w 2007 roku postanowiliśmy prowadzić również sprzedaż za pośrednictwem internetu.
Obecnie poza tradycyjnymi formami sprzedaży (sieć mobilnych dostawców) nasze produkty są dostępne na aukcjach portalu Allegro (gruszka_2005) jak i w tym sklepie.

O jakości naszego sklepu świadczyć mogą opinie wystawione nam przez klientów ( opinie z Allegro).


Zamawiać towary u nas można z wykorzystaniem formularzy zakupowych (z użyciem koszyka) dostępnych w sklepie jak i telefonicznie ( tel. 607 188 945 ) oraz e-mailowo (
sklep@gruszka2005.pl ).
Staramy się aby nasze przesyłki docierały do Państwa szybko i w nie naruszonym stanie.
Zamówienia (przesyłka pobraniowa) składane do godziny 12.00 (w dzień powszedni) przeważnie są wysyłane w ten sam dzień. Zamówienia złożone po tej godzinie realizowane są w dniu następnym.
Zamówienia (przesyłka z wpłatą na konto) jest realizowane po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Z uwagi na „małe” niedociągnięcia w funkcjonowaniu Poczty Polskiej preferujemy wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej (POCZTEX).

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Namawiamy do zarejestrowania się w naszym sklepie, dzięki temu będą mieli Państwo możliwość otrzymywania informacji o promocjach i obniżkach dostępnych u nas.

ZAPRASZAMY