Informacje o produkcie
PROMOCJA!

UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 830,00 760,00 zł z VAT

Ilość

 UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm
 UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm  UCHWYT DO OBRĘCZY NIEPRZELOTOWYCH UNIWERSALNY 40mm

Opis produktu

Uchwyt do felg nieprzelotowych służy do mocowania kół z obręczami nieprzelotowymi występującymi głównie w autach francuskich (Peugeot, Citroen). Uchwyt jest wyposażony w pięć regulowanych trzpieni imitujących szpilki. Jest to uchwyt uniwersalny i po odpowiednim przestawieniu szpilek, umożliwia zamocowanie obręczy pięcio, cztero i trój-szpilkowych.
Prezentowany uchwyt dedykowany jest do wyważarek z trzpieniem o średnicy 40 mm. Uchwyt jest w całości wykonany ze stali.
Uchwyt dostosowuje się do różnych rodzajów felg przestawiając szpilki w inne otwory zmniejszając ich ilość a ich rozstaw dostosowuje się za pomocą ruchomego pierścienia.

  Wymiary:
Średnica otworu na trzpień wału wyważarki 40mm
Średnica szpilek 10mm
Waga uchwytu 5,95kg

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator