Informacje o produkcie

ECO BLACK FARBA 5 LITRÓW KONCENTRATU = 15 LITRÓW IMPREGNATU

Cena: 172,13 zł z VAT

Ilość

ECO BLACK FARBA   5 LITRÓW KONCENTRATU = 15 LITRÓW IMPREGNATU
ECO BLACK FARBA   5 LITRÓW KONCENTRATU = 15 LITRÓW IMPREGNATU ECO BLACK FARBA   5 LITRÓW KONCENTRATU = 15 LITRÓW IMPREGNATU ECO BLACK FARBA   5 LITRÓW KONCENTRATU = 15 LITRÓW IMPREGNATU

Opis produktu

Eco-Black to nowoczesny impregnat na bazie akrylu, o ulepszonym wyglądzie, poprawionym kryciu i większej przyczepności do podłoża. 
Środek ten doskonale impregnuje, konserwuje i zabezpiecza gumę oraz opóźnia proces starzenia, bieżnikowanym i używanym oponom nadaje nowy, czarny, matowy wygląd. 
Zupełnie pokrywa ślady kredy,zabrudzenia i niweluje mikropęknięcia. 
Schnie szybko bez przykrego zapachu (czego nie można napisac o innych impregnatach, wykonywanych na bazie benzyn, ropy,rozpuszczalników chemicznych itp)( również do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach, bez wentylacji). 
Niezmywalna po wyschnięciu. 
Ekonomiczny koncentrat przed zastosowaniem musi być rozcieńczony wodą. 
Dla osiągnięcia najlepszych efektów należy wstępnie zmieszać 1 część koncentratu z 1 częścią wody i wypróbować. W razie potrzeby dodać więcej wody. Jest bardzo wydajna. Producent poleca aby rozcieńczać w stosunku 1:1 ale z własnego doświadczenia i opinii klientów wiemy, że śmiało można rozcieńczać w stosunku 1:3 i więcej, uzyskujac przy tym większą wydajność, nie pogarszajac efektu końcowego.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator