Informacje o produkcie
PROMOCJA!

KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 676,50 609,99 zł z VAT

Ilość

KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP
KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" KUKEN KW-19 HP

Opis produktu

KUKEN to japoński producent wysokiej klasy narzędzi pneumatycznych, które są szczególnie polecane do prac przemysłowych i w ciężkich warunkach.
Prezentowany klucz doskonale nadaje się do pracy w serwisach wulkanizacyjnych, bazach transportowych, warsztatach mechanicznych i wszędzie tam gdzie wymagana jest duża siła odkręcania połączona z silnym udarem.
Klucz posiada mechanizm dwumłotkowy, który pozwala na zwiększony impuls uderzenia, zmniejsza wibracje narzędzia oraz wydłuża jego żywotność.
Korpus tego narzędzia ( w przeciwieństwie do kluczy kompozytowych) zbudowany jest w całości z wytrzymałych stopów metali. Wyposażony został w czterostopniową regulację siły dokręcania. Pokrętło regulacji zostało umieszczone w dolnej części  rączki pistoletu. Znaczna wielkość pokrętła (i chropowata powierzchnia) z powodzeniem pozwala na kręcenie regulacją nawet w grubych rękawicach roboczych. Przełącznik obrotów prawo-lewo umieszczony jest w sposób umożliwiający szybkie jego przełączanie (jednym palcem).
Na korpusie klucza znajduje się otwór do kontroli ilości oleju i ewentualnego jego uzupełniania. Otwór ten zakręcony jest śrubą na imbus (będący w zestawie z kluczem).
Trzpień klucza posiada pierścieniowy zatrzask zabezpieczający nasadki przed spadaniem. Cały trzpień wykonany jest z twardej stali dzięki czemu część ta jest mniej podatna na wybijanie i wycieranie w miejscu osadzania nasadek.
- Gwint przyłącza 1/4"
- Trzpień 1/2"
- Moment obrotowy (max) 100-450 Nm
- Prędkość obrotów 6000/min
- Długość 17,8 cm
- Waga 2,4 kg (wraz z olejem)
- Zużycie powietrza (średnie) 0,4 m3/min
- Poziom hałasu 95 dB  
W zestawie z kluczem :
- standardowa końcówka przyłączeniowa do szybkozłącza
- klucz imbusowy
Gwarancja 1 rok.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator