Informacje o produkcie
PROMOCJA!

ŚRODEK DO AWARYJNEGO POMPOWANIA I USZCZELNIANIA OPON, 510 g KLEEN-FLO, NR. 566

Producent: KLEEN-FLO

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 46,00 34,50 zł z VAT

Ilość

ŚRODEK DO AWARYJNEGO POMPOWANIA I USZCZELNIANIA OPON, 510 g KLEEN-FLO, NR. 566
ŚRODEK DO AWARYJNEGO POMPOWANIA I USZCZELNIANIA OPON, 510 g KLEEN-FLO, NR. 566 ŚRODEK DO AWARYJNEGO POMPOWANIA I USZCZELNIANIA OPON, 510 g KLEEN-FLO, NR. 566 ŚRODEK DO AWARYJNEGO POMPOWANIA I USZCZELNIANIA OPON, 510 g KLEEN-FLO, NR. 566

Opis produktu

Roadside assistance kanadyjskiej firmy Kleen-flo to niepalny produkt pozwalajcy bezpiecznie uszczelnić i równocześnie napompować natychmiastowo uszkodzoną oponę bez jej zdejmowania.
Preparat ten uszczelnia przebicia wielkości do 0,5 cm w oponach do 16”, zarówno w oponach dętkowych, jak i bezdętkowych.
Do stosowania wyłącznie w przypadku uszkodzeń opon samochodów osobowych i mikrobusów oraz motocykli.
Nie należy go stosować w przypadku odklejenia się opony od obręczy koła, uszkodzeń ścian bocznych opony, uszkodzeń zaworów, pęknięć opony oraz w przypadku uszkodzeń większych niż 0,5 cm.
Stosowanie tego środka w sytuacjach awaryjnych pozwala wyeliminować niebezpieczną czynność wymiany koła w nocy na drodze lub na autostradzie.
Środek ten stanowi mieszankę twardych akrylowych żywic polimerowych, które w kontakcie z powietrzem tworzą szybko uszczelniającą się siatkę w przebitym otworze zapobiegając tym samym upływowi powietrza z opony.
Opona z której uszło powietrze napełnia się na nowo dzięki wprowadzonemu ciśnieniu co pozwala na doprowadzenie pojazdu do najbliższej stacji obsługi i właściwą naprawę opony lub wymianę na zapasowe koło.
W trakcie wpuszczania środka do opony należy stosować odpowiednią wentylację i unikać wdychania powstałych oparów.
Jeśli pojemnik jest zamarznięty przed użyciem należy go ogrzać we wnętrzu samochodu.

Sposób użycia:

Pojemnik dobrze wstrząsnąć przed użyciem! Nie wyjmować przedmiotu, który przebił oponę, jeśli w niej tkwi. Podłączyć wężyk napełniający, zakręcając go dokładnie na trzonie zaworu. Jeśli jest nakręcona przedłużka zaworu należy ją najpierw zdjąć. Zdjąć z górnej części pojemnika kapturek zabezpieczający. Trzymając pojemnik w pozycji pionowej nacisnąć przycisk, wpuszczając środek uszczelniający do opony. Napełnić nim oponę, aż obręcz uniesie się nad ziemię. Początkowe uciekanie substancji jest zjawiskiem normalnym. Po napełnieniu opony zwolnić przycisk i odkręcić wężyk z gwintu zaworu.
Niezwłocznie przejechać 5-8 km aby uszczelniacz równo rozprowadził się i stworzył mocne wiązania wewnątrz opony lub dętki.
Przy najbliższej sposobności a szczególnie przed wulkanizacją opony, całkowicie wypuścić z opony gaz środka uszczelniającego w dobrze wietrzonym miejscu, a następnie napompować oponę powietrzem.
Stosując prezentowany preparat należy pamiętać, że uszczelniacz ten jest środkiem awaryjnym i nie zastępuje on profesjonalnej naprawy opony.
Metalowa puszka zawiera 510 g uszczelniacza.
Instrukcja obsługi w języku polskim jest naklejona na puszkę.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Producent

Jestem na allegro.pl
PayU
PayPal