Informacje o produkcie
PROMOCJA!

PIANKA DO CZYSZCZENIA OPON Armashine Tire Foam 600 g KLEEN-FLO, NR. 198

Producent: KLEEN-FLO

Dostępność: Towar stale dostępny

Cena: 33,70 21,91 zł z VAT

Ilość

PIANKA DO CZYSZCZENIA OPON Armashine Tire Foam 600 g  KLEEN-FLO, NR. 198
PIANKA DO CZYSZCZENIA OPON Armashine Tire Foam 600 g  KLEEN-FLO, NR. 198 PIANKA DO CZYSZCZENIA OPON Armashine Tire Foam 600 g  KLEEN-FLO, NR. 198

Opis produktu

 Produkt ten znanej kanadyjskiej firmy Kleen-flo skutecznie czyści i konserwuje opony oraz powierzchnie gumowe. W ciągu kilku minut przywraca czyszczonym powierzchniom naturalny połysk i zabezpiecza je przed działaniem kurzu, brudu i soli. Zastosowanie go znacząco poprawia estetykę samochodu lub motocykla. Preparat ten nie uszkadza powierzchni aluminiowych i malowanych. Może być stosowany zarówno na mokrą i suchą oponę. Może być używany bezpośrednio po umyciu samochodu, kiedy opony są jeszcze mokre. Zaleta tej pianki jest to że nie jest konieczne mycie ani wycieranie mokrej opony. Może służyć ona również do czyszczenia chlapaczy i gumowych zderzaków.

Preparat jest w metalowej puszce w której znajduje się 600 g pianki.


Sposób użycia:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnikiem. Z odległości 20-30 cm rozpylać piankę i upewnić się, że powierzchnia opony jest dobrze pokryta. Pozostawić piankę na 2 minuty. Preparat zawiera silikon. Nie spryskiwać preparatem tarcz i bębnów hamulcowych. Nie rozpylać pianki na podłogę samochodu.

 
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator